Saint Kitts and Nevis

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Saint Kitts and Nevis

Saint Kitts e Nevis satılık emlak

Saint Kitts ve Nevis veya Saint Christopher ve Nevis, Küçük Antiller, Saint Kitts ve Nevis adalarından oluşan iki ada tarafından oluşturulan küçük bir takımadaya karşılık gelen bir iç Amerika devletidir. Başkent Basseterre'dir. Resmi dil İngilizcedir.

Saint Kitts ve Nevis'te satılık mülk satın almanın birçok avantajı vardır. Her iki Karayip adası da satılık mülk, tatil evi veya emlak yatırımı için mükemmel fırsatlar sunuyor.

Mülkiyetin yabancı mülkiyetine St. Kitts ve Nevis'te izin verilir. Saint Kitts ve Nevis'te satılık mülk edinmenin iki yolu vardır: yabancı topraklara sahip olmak için lisansa sahip olmak ve ekonomik vatandaşlık yoluyla.

Saint Kitts ve Nevis'te satılık bir mülk satın almak caziptir çünkü olağanüstü doğal güzelliği, beyaz kumlu plajları, büyüleyici manzarası ve rahat atmosferi, canlı kültürü ve zengin tarihi ile Saint Kitts ve Nevis cennet için ideal bir yerdir. Karayipler'de kal. Bütün bunlar, ekonomik vatandaşlık programı, istikrarlı hükümet ve ekonomi ile birlikte Saint Kitts ve Nevis'i yabancı sahipler için son derece çekici kılıyor.

Saint Kitts ve Nevis'te satılık emlak, sürdürülebilir fiyatlara sahiptir. Bu, diğer ülkelere kıyasla olağanüstü istikrarlı bir emlak piyasası yaratır ve bu da fonların yatırımını güvenli bir seçenek haline getirir.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 20022

Satilik Villa, Saint Kitts and Nevis, Frigate Bay, Frigate Bay, Frigate Bay

43,664,119.17TRY
Satilik
Villa

557.42 m²
Frigate Bay okyanus, dağ ve Royal St Kitts körfezin elbette nefes kesen manzarasına sahip bu güzel evde yamaç ev satılıktır. Bu ev iki tam banyo, iki ...
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB